Mazowiecka 24F, Kołobrzeg
(+48) 733 666 135
Dawid Nosalski

Dawid Nosalski

Kosmetolog , flebotomista i specjalista medycyny fizykalnej

Wiedzę i umiejętności zdobywał na wydziale Kosmetologii Leczniczej w Społecznej Akademii nauk w Łodzi jak i również na Wydziale Nauk Stosowanych w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy na kierunku pielęgniarstwa oraz licznych szkoleniach specjalistycznych m. in. w Wielkiej Brytanii oraz Niemczech . Ukończył specjalizację z Kosmetologii leczniczej,  z naciskiem na oddziaływanie zabiegów fizykalnych na tkanki , oraz prestiżową szkołę flebologii i analizy laboratoryjnej w Londynie. 

Medycyną Estetyczną zajmuje się od kilku lat. W tym celu ukończył liczne kursy uprawniające do wykonywania zabiegów w tej dziedzinie. Jest absolwentem szkoły masażu leczniczego klasycznego, oraz kosmetycznego stosowanego przy pielęgnacji ciała. Jest również specjalistą od innowacyjnych maszyn medycznych wykorzystywanych do trwałej redukcji tkanki tłuszczowej jak i modelowaniu sylwetki. Prywatnie Dawid Nosalski interesuje się prowadzeniem biznesu . Jest zagorzałym propagatorem idei związanych zarządzaniem pro zdrowotnym . 

Iga Nosalska

Iga Nosalska

mgr kosmetologii , flebotomistka i linergistka

Studia na kierunku Kosmetologia Lecznicza ukończyła w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi oraz w Wyższej Szkole Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu gdzie obroniła tytuł Magistra z wyróżnieniem. Wiedzę medyczną zdobywała również na drugim kierunku na Wydziale Nauk Stosowanych w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy na profilu pielęgniarstwa.  Medycyny Estetycznej oraz kosmetologii medycznej zgłębiała na licznych szkoleniach u najlepszych lekarzy w kraju i za granicą m. in. w Austrii i Niemczech, Londynie stale podnosząc swoje kwalifikacje. Wielokrotnie pracowała jako szkoleniowiec dla wiodących, światowych marek kosmetycznych, dzięki temu mogła poznać tajniki tego zawodu „u źródła”, czyli w siedzibach firm i zakładów zajmujących się tworzeniem i ich produkcją. Zawód linergistki zdobywła w najbardziej elitarnych placówkach w kraju i za granicą  . Interesuję się zastosowaniem najnowszych technologii w medycynie estetycznej i kosmetologii leczniczej a tak że wykorzystaniem kwasu hialuronowego w wypełniaczach oraz makijażem permanentnym medycznym.

Marek Nosalski

Marek Nosalski

Fizjoterapeuta , kosmetolog , specjalista terapii manualnej

Fizjoterapeuta , kosmetolog . Specjalista terapii manualnej i osteopatii . W Instytucie zajmuje się całą gamą zabiegów z zakresu fizjoterapii leczniczej .

Małgorzata Celińska

Małgorzata Celińska

kosmetyczka

Gosia specjalizuje się w dobieraniu skutecznych, indywidualnych terapii skóry twarzy , pielęgnacją paznokci oraz makijażu profesjonalnym  . Jest pasjonatką kosmetologii zwłaszcza holistycznego podejścia do zdrowia i urody. Swoją wiedzę stara się cały czas poszerzać uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach praktycznych. Klientki doceniają jej dokładność i niezwykłe wyczucie estetyczne.

Sylwia Burak

Sylwia Burak

Podolog

Specjalistka z zakresu pedologii medycznej . Profesjonalistka. w każdym calu , a przy tym zawsze uśmiechnięta i pogodna . Bez przerwy uczestniczy w. najlepszych szkoleniach w kraju w dziedzinie pedologii i wad stóp aby pomóc pacjentom w każdym problemie .

Katarzyna Kreft

Katarzyna Kreft

Dietetyk

Absolwentka biologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Szczecinie oraz Studiów Podyplomowych Dietetyki i Planowania Żywienia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Na co dzień zajmuje się planowaniem żywienia osób potrzebujących wsparcia w powrocie do formy, zdrowia i życia pełnego energii. Wieloletni pobyt we Włoszech wzbogacił moją wiedzę z dziedziny fizjologii człowieka o praktyczne podejście do zdrowia. Kuchnia śródziemnomorska jest jednocześnie kuchnią prostą i nie wymagającą zbytnich zdolności kulinarnych więc staram się aby jak najbardziej korzystać z jej elementów tworząc diety i zalecenia. Pracę z moimi pacjentami zaczynam od dokładnego poznania ich stylu życia, podejścia do samych siebie oraz diety.

Weronika Paszkowska

Weronika Paszkowska

specjalistka ds. manicure & pedicure

Twój błysk przygasa z wiekiem? Mamy na to wiele rozwiązań…

Laser Frakcyjny Co2

Głębokie modelowanie skóry 1200 zł
więcej

Plazma IQ

Lifting powiek bez skalepela od 800 zł
więcej

Powiększanie Ust

Piękno z każdym uśmiechem od 750 zł
więcej

Black Doll Peeling Węglowy

Oczyszczanie z siłą lasera
więcej

Profhilo

Natychmiastowy efekt liftingu 1200 zł
więcej

Skeyndor Power C

więcej