Mazowiecka 24F, Kołobrzeg
(+48) 733 666 135

Każdy, kto odwiedzi nasz Instytut poczuje magię tego miejsca – tutaj zaczyna się piękno.

Cosmedical to wyjątkowe miejsce

Instytut Cosmedical to wyjątkowe miejsce, które na Kołobrzeskiej mapie urodowej istnieje już od blisko 10 lat . Stworzona dla osób ceniących wysoki komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej , podologii,  kosmetologii Anti-age, kosmetyki & spa , oraz fizjoterapii na najwyższym, światowym poziomie.

Cosmedical to miejsce zrodzone z pasji które zostało stworzone aby wypełnić lukę pomiędzy klinikami chirurgii plastycznej a gabinetami kosmetycznymi . Misją Instytutu od powstania do teraz jest łączenie specjalistów z wielu dziedzin oraz z wykorzystaniem zaawansowanej technologii , do uzyskania doskonałych efektów terapeutycznych

Wyspecjalizowany zespół specjalistów to gwarancja odpowiedniej opieki i wysokich standardów bezpieczeństwa. Blisko 10 lat praktycznego doświadczenia w dziedzinie dermatologii estetycznej i kosmetologii leczniczej pozwala nam wyrastać na lidera w dziedzinach:

  • Odmładzanie i antiaging
  • Leczenie łysienia
  • Leczenie zmian skórnych
  • Kompleksowa opieka kosmetologiczna
  • Opieka podologiczna
  • Fizjoterapia lecznicza
  • Usuwanie tatuaży
  • Redukcja przebarwień , blizn , rozstępów
  • Modelowanie sylwetki

W naszym Instytucie można skorzystać z szerokiej oferty zabiegów medycznych takich jak Laseroterapia frakcyjna , Zabiegi wolumetryczne , liftingi skóry , Usuwanie tatuaży , Mezoterapia igłowa , laserowe usuwanie zmian naczyniowych, wypełnić niechciane zmarszczki lub poprawić wygląd skóry ale i również zrelaksować się podczas masażu czy zabiegu kosmetycznego i wiele wiele innych . 

Tu można poczuć luksus i walczyć z upływającym czasem oraz poprawić niedoskonałości natury. A to wszystko pod opieką doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego personelu dla którego wszystko co robią jest pasją.

Profesjonalizm w każdym calu 

Z niezwykłą starannością przywiązujemy wagę do zasad higieny i sterylizacji narzędzi oraz używania certyfikowanych materiałów i przedmiotów jednorazowego użytku. 

Spełnienie standardów higieny i utrzymanie wysokiej czystości biologicznej podczas wykonywania zabiegów to dla nas priorytet tak abyście Państwo zawsze byli w pełni bezpieczni i zdrowi.

Najnowszej generacji sprzęt, najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny i pełna synergia najnowszych osiągnięć kosmetologii i techniki.

MORE THAN BEAUTY

Jest nam niezmiernie miło , że nasz Instytut Cosmedical otrzymał nagrodę Orły Medycyny 2018 w tegorocznym rankingu według opinii pacjentów dla branży medycznej w Polsce

Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie

Zespół Cosmedical

Firma Godna Zaufania Zadowolony Konsument Orły Medycyny Laur Piękna 2015 Laur Piękna 2016

Excellent Beauty według nas

Zgoda z naturą

Zgoda z naturą

Szukasz najlepszych rozwiązań ? Najwyższe standardy to nasz priorytet . Starannie wysłuchamy Twoich potrzeb oraz oczekiwań , aby twój pobyt w naszym Instytucie doświadczył piękna natury połączonej z duchem nowoczesności.

Analiza podstaw problemu

Analiza podstaw problemu

Każda osoba jest wyjątkowa , dlatego od wyników dogłębnej analizy problemu poprzez wieloletnią praktykę i doświadczenie dobierzemy bezpieczny i skrojony na miarę zabieg.

Najnowocześniejsza technologia i szukanie innowacji

Najnowocześniejsza technologia i szukanie innowacji

Najbardziej zaawansowane technologie dostępne na rynku. Prestiżowe marki, łączenie technologii zabiegowych, doświadczony personel w jednym miejscu to gwarancja zadowolenia i bezpieczeństwa

Twój błysk przygasa z wiekiem? Mamy na to wiele rozwiązań…

Laser Frakcyjny Co2

Głębokie modelowanie skóry 1200 zł
więcej

Plazma IQ

Lifting powiek bez skalepela od 800 zł
więcej

Powiększanie Ust

Piękno z każdym uśmiechem od 750 zł
więcej

Black Doll Peeling Węglowy

Oczyszczanie z siłą lasera
więcej

Profhilo

Natychmiastowy efekt liftingu 1200 zł
więcej

Skeyndor Power C

więcej