Zabiegi dla kobiet w ciąży

Delikatny zabieg pielęgnujący na twarz

Zabieg polegającym na delikatnym rozmasowaniu zmęczonej i opuchniętej twarzy mający na celu poprawę krążenia, zlikwidowanie obrzęków limfatycznych , ujędrnienie skóry twarzy.

Peeling solny ciała lub wybranych partii

Zabieg polegający na delikatnym peelingu z użyciem soli z morza martwego . Peeling powoduje złuszczenie się warstwy rogowej naskórka przez co skóra wygląda piękniej i młodziej a dodatkowo poprawia się krążenie tkanek masowanych .

Masaż relaksacyjny twarzy i karku             

Delikatny masaż którego na celu jest zlikwidowanie napięcia które pojawia się u przyszłych mam w okolicach karku, obręczy barkowej oraz twarzy . 

Masaż relaksujący pleców

Odprężający masaż który wykonujemy w pozycji siedzącej , Zabieg ten charakteryzuje się wyjątkową delikatnością i pełnym bezpieczeństwem, przynosząc znaczną poprawę samopoczucia przyszłej matki.

Zabieg na opuchnięte nogi

Ciało przyszłej mamy nieustannie ulega licznym zmianom. Jednym z częstych problemów są opuchnięte i ciężkie nogi. Spowodowane jest to pogorszeniem krążenia krwi i limfy. W tym okresie niezastąpione są delikatne masaże nóg, które przynoszą ulgę i zmniejszają obrzęki. Kobieta czuje się znacznie lepiej, co ma niewątpliwie korzystny wpływ na dziecko.

Wydobędziemy piękno ukryte w Tobie