Wypełniacze kwasem hialuronowym


Kwas hialuronowy występuje w skórze w sposób naturalny - jest podstawowym składnikiem skóry, który utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Wraz z wiekiem niestety jego ilość stopniowo maleje, wskutek czego skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość.

Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

 

Kwas hialurynowy można aplikować w każde miejsce na ciele i rodzaj preparatu który zostaje użyty jest uzależniony tym jaki efekt chcemy uzyskać . Preparatów płynnych używa się do likwidacji drobnych zmarszczek , a gęstych do modelowania twarzy i ciała . Efekt po podaniu najczęściej jest natychmiastowy i utrzymuje się zwykle od 6 do 12 miesięcy , jednak kolejne podawanie "przypominające" preparatu wydłuża ten czas  

Zastosowanie :

  • Powiększanie i ujędrnianie ust 
  • Modelowanie konturu twarzy
  • Uwydatnianie kości jarzmowych ( policzków )
  • Likwidacja cieni pod oczami 
  • Wypełnianie zmarszczek

Wszystkie stosowanie preparaty kwasu hialuronowego w Instytucie Cosmedical są to najwyższej jakości produkty z certyfikatami CE III klasy , co daje gwarancje wysoką skuteczność i bezpieczeństwo dla pacjenta .

Kwas hialuronowy nie jest pochodzenia zwierzęcego co czyni produkty bezpieczne również pod względem alergii . Kwas jest całkowicie wchłanialny i nie pozostawia w ciele ciał obcych .

 

 

 

 

Wydobędziemy piękno ukryte w Tobie