Trychologia - Leczenie zaburzeń związanymi z wypadaniem włosów i ich chorobami 

 

 

Cosmedical razem z ogólnopolską organizacją trychologiczną Hair Medica zajmuje się leczeniem schorzeń związanych z włosami oraz skórą głowy jak również pielęgnacją i regeneracją włosów. W naszym Instytucie trychologami są kosmetolodzy, oraz Trycho-fryzjerzy , którzy wspólnie eliminują problemy wypadania włosów, łojotoku, łuszczycy, wszelkiego rodzaju łysień. Po wyeliminowaniu przyczyny powracamy do stanu sprzed choroby stosując odpowiednie leczenie.

Instytut współpracuje z endokrynologiem, psychologiem, dietetykiem, dermatologiem. W wielu przypadkach diagnozy stawiane są wspólnie przez kilku specjalistów. W przypadkach kiedy niezbędne są badania hormonalne Pacjentów kierujemy do współpracującego z nami  endokrynologa.

Współpracujemy z placówkami przeszczepu włosów. Kierujemy tam Pacjentów, którzy włosy utracili  już dawno a znów chcieliby cieszyć się gęstą fryzurą. W takich przypadkach dermatologia i trychologia bywają mało pomocne, sprawdzają się natomiast transplantologia lub pigmentacja w przypadku mężczyzn.

 

W Instytucie Cosmedical można wykonać badania niezbędne do zdiagnozowania problemu. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny , oraz pracujemy na najlepszych światowych markach produktów aby pomóc w każdym problemie .

 

W Trakcie konsultacji indywidualnie dobieramy kurację do danego problemu po szczegółowych badaniach .

 

Archiwum prywatne z osiągnięć naszego Instytutu  :

 

 

 

 

Wydobędziemy piękno ukryte w Tobie