Osocze Bogatopłytkowe 

Zabieg biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta. Technologia wykorzystywana w Cosmedical to jedyna w regionie specjalnie opatentowana formuła dzięki której możemy uzyskać najwyższą ilość wysokoskoncentrowanego osocza z krwi pacjenta nawet do 97% , dzięki czemu możemy osiągnąć znacznie lepsze rezultaty zabiegowe w stosunku do innych placówek wykonujący tego typu zabieg

 

 Podawanie osocza bogatopłytkowego w zmarszczki uruchamia proces stymulowania komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. 

 

  

Zabieg przeznaczony jest głównie dla pacjentów, których skóra wymaga odnowy oraz takich, którzy poszukują alternatywy do środków chemicznych

Zestaw zabiegowy osocza PRP jest wysokiej klasy wyrobem medycznym służącym do szybkiego i wygodnego pozyskiwania osocza o wysokiej koncentracji płytek. Wiele badań wskazuje, że najlepsze rezultaty terapii z użyciem PRP zapewnia stężenie płytek krwi większe niż 1 mln/µl. Cosmedical wychodzi naprzeciw tym wytycznym i pozwala na uzyskanie nawet 9-krotnej koncentracji płytek krwi w stosunku do wartości bazowej. Wraz z nim uzyskasz najwyższej jakości osocze bogatopłytkowe za każdym razem.
Dodatkowo specjalnie opatentowany zamknięty system separacji ogranicza do minimum ryzyko powikłań.

 

 

Wskazania do zabiegu :

  • Rewitalizacja skóry
  • Poprawa kolorytu skóry
  • Poprawa ukrwienia skóry
  • Zwiększa elastyczność i napięcie skóry
  • Wygładza zmarszczki i bruzdy

 

 Jedyny tego typu opatentowany system probówki który umożliwia uzyskanie do 97 % wysoko skoncentrowanego osocza bogatopłytkowego w regionie którego używamy w Cosmedical , dzięki temu nasi pacjenci mogą liczyć na tak spektakularne efekty zabiegów znacznie przewyższające inne komercyjne zestawy do pozyskiwania osocza .

   Specjalnie zaprojektowana budowa probówki , oraz nowoczesna technologia wirówki horyzontalnej sprawia , że widoczne efekty będą już po pierwszym zabiegu !!!   

 

 

Wydobędziemy piękno ukryte w Tobie