Medical Premium Explore RF - Radiofrekwencja mikroigłowa nowej generacji 

 

Najnowsza technologia w urządzeniu Medical Premium Explore Rf pozwala na wykonanie zabiegów frakcyjnych z zakresu dermatologii estetycznej i chirurgii plastycznej . Zastosowanie zaawansowanej technologii  wykorzystującej system pozłacanych igieł, podgrzewanych falami radiowymi RF, zapewnia krótki proces rekonwalescencji oraz znakomite efekty zabiegu.

 

 

 

 

ZABIEGI Explore MOGĄ BYĆ STOSOWANE w sposób frakcyjny i bezinwazyjny 

 

LIFTING 2D - SYSTEM BEZINWAZYJNY 

Dzięki specjalnie zaprojektowanej głowicy możliwe jest  zastosowanie energii o częstotliwości fal radiowych  - energia RF delikatnie ogrzewa i modyfikuje tkanki miękkie znajdujące się pod skórą. Prowadzi to do kurczenia się i napinania włókien kolagenowych. Zabieg jest krótki i nie wiąże się z utratą krwi.

Po zabiegu:  

W zasadzie nie przewiduje się żadnego okresu rekonwalescencji, jaki jest potrzebny zwykle po chirurgicznych zabiegach estetycznych. Od razu można powrócić do codziennych zajęć. Miejscowe niewielkie zaczerwienienie widoczne jest zwykle przez niecałą godzinę, a nigdy dłużej niż 24 godziny. Efekt zabiegu w większości przypadków utrzyma się przez rok do dwóch lat. Czas ten jest zmienny u różnych pacjentów. Podobnie jak w przypadku każdego innego zabiegu kosmetycznego, należy się spodziewać, że z biegiem czasu jego efekty będą zanikać. Można wówczas zabieg powtórzyć.

LIFTING 3D - SYSTEM FRAKCYJNY

Skojarzenie frakcyjnej technologii z emisją prądu RF to innowacyjna i skuteczna metoda walki z uszkodzeniami i defektami skórnymi . Urządzenie poprzez nakłucie 49 sterylnymi złotymi mikroigłami na głębokości od 0,1 do 4 mm , oraz przepływie przez nie far radiowych RF nagrzewa w sposób kontrolowany tkankę od środka skóry . Ma to na celu wywołanie naturalnych mechanizmów regeneracyjnych - od poziomu skóry właściwej . Bardzo silny bodziec termiczny wysyłany stopniowo do poszczególnych warstw skóry - stymuluję fibroblasty do produkcji kolagenu czego w efekcie finalnym następuje remodeling skóry 

 

LIFTING 4D - SYSTEM FRAKCYJNY + BEZINWAZYJNY

Jest to połączenie w czasie jednego zabiegu dwóch technologi fal radiowych  - dzięki czemu możliwe jest intensyfikowanie efektów zabiegowych w bardzo krótkim czasie.

 

WYNIKI WIDOCZNE JUŻ PO JEDNYM ZABIEGU.

 

Wiele osób zauważa pierwsze rezultaty już po jednym zabiegu , a czas odbudowy wewnętrznych warstw skóry wynosi do 3 miesięcy. Specjalista Cosmedical wyznaczy odpowiednią dla Państwa liczbę zabiegów.

Zastosowanie 

 

Twarz: 

Lifting twarzy

Odmładzanie skóry

Odnowa skóry

Redukcja porów

Redukcja blizn potrądzikowych

Redukcja zmarszczek

Ciało:

Leczenie nadmiernego pocenia pach

Redukcja blizn

Redukcja rozstępów

Rogowacenie mieszkowe

Redukcja blizn po cięciu cesarskim  

 

Prywatne Archiwum : 

 

Pacjentka po 3 zabiegach odstęp między seriami 1 miesiąc:

 

 

 

 

Wydobędziemy piękno ukryte w Tobie