Masaże Kołobrzeg

Masaże pobudzają zmysły, powodują dobre samopoczucie i uwalniają pozytywną energię. W naszym Instytucie mają Państwo szanse doświadczenia niezwykłych masaży od masaży leczniczych dzięki którym wrócisz do pełnej sprawności po masaże relaksacyjne przez które zapomnisz o stresach dnia codziennego. 

W naszym Instytucie wykonujemy masaże:

Masaż leczniczy (30 min. i 55 min.)

  Masaż leczniczy jest to metoda oddziaływania na ciało za pomocą zróżnicowanych technik fizykalnych, głównie pod postacią ucisku na tkanki i ugniatania struktury mięśniowej, którego celem jest    wywołanie rozluźnienia mięśniowego, likwidację napięcia,  oraz przywrócenia sprawności ruchomej . 

                               

Drenaż limfatyczny (30 min i 55 min )    

Drenaż limfatyczny jest jedną z najbardziej skutecznych  metod która w bezpośredni sposób wpływa na poprawę krążenia limfatycznego i zmniejsza obrzęk tkanek. Zastosowanie odpowiednich technik masażu pozwala na usprawnienie krążenia limfy, przeciwdziałając powstawaniu obrzękom zastoinowym, zapalnym i chłonnym. Pozwala także na usprawnianie przepływu limfy po przebytych chorobach zakaźnych i nowotworowych, przyspieszając powrót do zdrowia.           

Masaż relaksacyjny Tao (55 min )

Masaż relaksacyjny Tao pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.                  

Masaż Tybetański (55 min )  

Technika leczniczego masażu tybetańskiego wywodzi się z Azji i łączy w sobie elementy klasycznego masażu leczniczego , głębokiego masażu chińskiego, akupresury oraz technik terapii manualnej. Leczniczy masaż tybetański osiąga bardzo dobre efekty w likwidowaniu problemów wynikających z napięcia mięśniowego, wysokiego poziomu stresu, czy przepracowania. Szybko i skutecznie likwiduje zakwasy mięśniowe, głęboko odpręża i przywraca równowagę psychiczną i fizyczną                            

Masaż Shiatsu (55 min )        

Japońska technika masażu polega na uciskaniu palcami specjalnych miejsc i punktów energetycznych naszego organizmu . Zabieg Shiatsu wprowadza harmonię, wyzwala siły lecznicze organizmu, usprawnia funkcjonowanie organów wewnętrznych, usuwa zmęczenie i napięcie, polepsza samopoczucie i zapobiega powstawaniu chorób. 

Masaż gorącymi kamieniami (55 min )

Masaż gorącymi kamieniami ma działanie relaksacyjne, witalizujące i lecznicze na cały organizm, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, zwłaszcza po długim wysiłku fizycznym. Połączenie ciepłych kamieni bazaltowych z odpowiednimi technikami masażu relaksacyjnego i akupresury jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksując i regenerując całe ciało i umysł.                 

                         

Refleksoterapia stóp (30 min )  

Refleksoterapia stóp to intensywny masaż uciskowy mający na celu uaktywnienie procesów regeneracyjnych i detoksykację organizmu. Dzięki odpowiedniej stymulacji receptorów i zakończeń nerwowych na stopie impulsy docierają do odpowiednich narządów i układów organizmu przez co pobudzone zostają procesy regeneracyjne .                          

Konchowanie uszu (30 min )

Konchowanie uszu to bardzo przyjemna i relaksująca forma terapii. Jest alternatywą dla laryngologicznego oczyszczania uszu. Głęboko uspokaja, uwalnia od bólów głowy, zmniejsza szumy uszne.

 

Wydobędziemy piękno ukryte w Tobie