Przetwarzania danych osobowych

Wkrótce dostępne . W razie pytań prosimy o kontakt z recepcją

Jestem zainteresowana(y) zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej . Od czego zacząć?

Najpierw zapraszamy na konsultację do odpowiedniego specjalisty. Następnie, jeśli Pacjent zostanie zakwalifikowany do zabiegu, ustalamy jego termin. Nie wyznaczamy terminu zabiegu bez odbycia konsultacji .

Jak mogę umówić się na konsultację?

W celu rezerwacji terminu prosimy o kontakt wyłącznie telefoniczny z recepcją Instytutu, tel. ( +48 ) 733 666 135 , od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00 – 18.00 i w soboty w godzinach 10:00 - 14:00

Czy otrzymam rezerwowując termin przypomnienie SMS o terminie konsultacji / zabiegu ?

Tak. SMS-y wysyłamy w chwili rezerwacji terminu i w dniu poprzedzającym termin wizyty. W przypadku rezygnacji z terminu prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją Instytutu tel. ( +48 ) 733 666 135

Jak mogę zapłacić za zabieg?

Gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. Opłatę należy uiścić najpóźniej w dniu zabiegu. W przypadku płatności przelewem, prosimy o dostarczenie potwierdzenia wykonania transakcji. W Instytucie jest możliwości płatności ratalnej do tego celu w razie pytań prosimy o kontakt z recepcją .

Czy na konsultację należy przynieść wyniki badań laboratoryjnych?

Na konsultacji klasycznej nie będą one potrzebne, chyba że pacjent choruję przewlekle lub ma konsultację Trychologiczą . Wówczas prosimy o dostarczenie dotychczasowych wyników badań jeżeli wcześniej były wykonywane . Jeżeli nie były wcześniej wykonywane żadne badania w trakcie konsultacji po omówieniu problemu specjalista może wyznaczyć listę potrzebnych badań w celu dalszej diagnostyki .

Na ile czasu przed konsultacją / zabiegiem należy się zgłosić do Instytutu ?

Każdy klient zawsze należy być min 15 min przed planowaną wizytą . Klienci Instytutu do bardziej wyspecjalizowanych zabiegów podpisują świadomą zgodę na zabieg gdzie mają czas zapoznać się raz jeszcze na czym polega zabieg i w jakim celu jest przeprowadzany. Po akceptacji następnie wykonywane są zdjęcia miejsc w których będzie przeprowadzana procedura zabiegowa.

Czy otrzymam zalecenia po zabiegu

Oczywiście każda osoba po wykonanym zabiegu dostanie zalecenia pozabiegowe , oraz w niektórych przypadkach zestawy do pielęgnacji domowej .

Kto wykonuje zabiegi ?

Nasz zespół składa się z wielu różnych specjalistów z różnych dziedzin . Obecnie w naszym Instytucie przyjmują : lekarze , magistrowie kosmetologii , kosmetolodzy , kosmetyczki , podolodzy , trycholodzy i fizjoterapeuci . Każda osoba wykonująca dany zabieg została odpowiednio przygotowana i wyszkolona oraz nabyła odpowiednie uprawnienia do wykonywania danego zabiegu/usługi . Jest to dla nas i zawsze będzie priorytetem aby Państwo czuli się u nas bezpiecznie i profesjonalnie byli obsłużeni .