Dr. Andrzej Czyrniański

Specjalista ginekologii estetycznej, położnictwa i absolwent podyplomowej szkoły medycyny estetycznej PTL w Warszawie , oraz członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging . Od wielu lat niesie pomoc i poradę z zakresu ginekologii , położnictwa uczestnicząc w życiu swoich pacjentek. Interesuję się medycyną estetyczną gdzię od wielu lat poszerza swoją wiedzę i praktykę z tym związaną .  

Mgr. Iga Sankiewicz – Nosalska 

Iga jest dyplomowanym mgr kosmetologii , flebotomistką i linergistką. Studia na kierunku Kosmetologia Lecznicza ukończyła w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi  .Tajniki Medycyny Estetycznej oraz kosmetologii medycznej zgłębiała na licznych szkoleniach u najlepszych lekarzy w kraju i za granicą m. in. w Austrii i Niemczech, Londynie stale podnosząc swoje kwalifikacje. Wielokrotnie pracowała jako szkoleniowiec dla wiodących, światowych marek kosmetycznych, dzięki temu mogła poznać tajniki tego zawodu „u źródła”, czyli w siedzibach firm i zakładów zajmujących się tworzeniem i ich produkcją. Zawód linergistki zdobywła w najbardziej elitarnych placówkach w kraju i za granicą  . Interesuję się zastosowaniem najnowszych technologii w medycynie estetycznej i kosmetologii leczniczej a tak że wykorzystaniem kwasu hialuronowego w wypełniaczach oraz makijażem permanentnym medycznym. Do jej najnowszych osiągnięć zalicza się ukończenie prestiżowej szkoły flebologii i analizy laboratoryjnej w Londynie wysoko uznawanej przez NHS w Wielkiej Brytanii. 

Swoją pracę wykonuje z wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Najważniejszy jest dla niej komfort i bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegów. Iga wkłada wiele wysiłku i emocji w indywidualne dobieranie odpowiednich zabiegów dla pacjentki, a następnie najwłaściwszej pielęgnacji domowej . Zawsze uśmiechnięta, gotowa do pomocy pacjentom.

Dawid Nosalski

Dawid Nosalski jest Kosmetologiem , flebotomistą i specjalistą medycyny fizykalnej . Wiedzę i umiejętności zdobywał na wydziale Kosmetologii Leczniczej w Społecznej Akademii nauk w Łodzi jak i również licznych szkoleniach m. in. w Wielkiej Brytanii. Ukończył specjalizację z Kosmetologii leczniczej,  z naciskiem na oddziaływanie zabiegów fizykalnych na tkanki , oraz prestiżową szkołę flebologii i analizy laboratoryjnej w Londynie. 

Medycyną Estetyczną zajmuje się od kilku lat. W tym celu ukończył liczne kursy uprawniające do wykonywania zabiegów w tej dziedzinie. Jest absolwentem szkoły masażu leczniczego klasycznego, oraz kosmetycznego stosowanego przy pielęgnacji ciała. Jest również specjalistą od innowacyjnych maszyn medycznych wykorzystywanych do trwałej redukcji tkanki tłuszczowej jak i modelowaniu sylwetki. Prywatnie Dawid Nosalski interesuje się prowadzeniem biznesu . Jest zagorzałym propagatorem idei związanych zarządzaniem pro zdrowotnym . Do najważniejszych osiągnięć zawodowych zalicza współtworzenie koncepcji i organizowanie nowej siedziby Instytutu oraz wdrożenie związanych z tym procedur i rozwiązań. Jego priorytetem w biznesie jest budowanie  dobrych relacji międzyludzkich oraz dostarczanie usług najwyższej jakości.

 

Mgr. Agnieszka Gagat 

 

Mgr Kosmetologii  . Specjalistka z zakresu kosmetologii , podologii i mikropigmentacji  . Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu  podologii medycznej . Agnieszka stale podnosi swoje kwalifikacje  na licznych sympozjach i szkoleniach . Swoją pracę traktuję jako pasję i wykonuje ją z najwyższą starannością . 

 

Marek Nosalski

Marek Nosalski jest Kosmetologiem, chiropraktykiem i specjalistą terapii manualej . Doświadczenie zawodowe zdobywał w kraju i zagranicą m.in. we Włoszech i Niemczech  gdzie doskonalił praktyki z zakresu terapi manualnej i leczenia schorzeń kręgosłupa . Uczestniczył na wielu szkoleniach,kursach z dziedziny fizjoterapii , masażu, odnowy biologicznej.  Od wielu lat związany z Kołobrzegiem gdzie pracował w wielu sanatoriach leczniczych i hotelach zdrojowych, oraz prowadząc wieloletnią własną praktykę w 117 szpitalu wojskowym z przychodnią spzoz . Prywatnie interesuję się promocją zdrowego trybu życia, oraz zarządzaniem w zakresie ośrodków zdrowia i z tego kierunku skończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania ośrodkami spa i wellnes w Zachodniopomorskiej szkole biznesu w Szczecinie. Obecnie w Instytucie Cosmedical zajmuję się działem fizjoterapii .

 

Sylwia Burak

 

Kosmetyczka - specjalistka ds. kosmetologii i obsługi klienta. Swoje umiejętności rozwija dzięki codziennej pracy w Instytucie . Uczestniczka wielu profesjonalnych szkoleń kosmetycznych . Profesjonalna i bardzo dokładna w swoim zawodzie. Potrafi dopasować się do potrzeb klienta , oraz jest otwarta na jego wizje i oczekiwania .

 

Ewa Radomska

Ewa jest kosmetyczką i specjalistką z zakresu manicure & pedicure  . Ukończyła wiele szkoleń i kursów z zakresu kosmetyki , podologii oraz pielęgnacji kosmetycznych. Pracę kosmetyczki traktuje jako pasję i hobby, w których się realizuje. 

 

 

Małgorzata Celińska

Specjalistka ds. kosmetyki i obsługi klienta . Kosmetyka to jej największa pasja . Wyobraźnia Małgosi w połączeniu z zamiłowaniem do zawodu, w raz ze zmysłem artystycznym stanowi prawdziwą mieszankę pełnego profesjonalizmu. Lubi wyzwania i cały czas podnosi swoje kwalifikacje na licznych ogólnopolskich szkoleniach.

 

Wydobędziemy piękno ukryte w Tobie