Instytut Cosmedical to placówka na miarę XXI wieku, które na Kołobrzeskiej mapie urodowej istnieje już od 2013 roku. Stworzona dla osób ceniących wysoki komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej , kosmetologii , fryzjerstwa , oraz fizjoterapii na najwyższym, światowym poziomie.Każdy, kto odwiedzi nasz Instytut poczuje magię tego miejsca – tutaj zaczyna się piękno.

W naszym Instytucie można skorzystać z szerokiej ofery zabiegów medycznych takich jak Laseroterapia fakcyjna , Blefaroplastyka oczu , Nieinwazyjne liftingi , Karboksyterapia , Mezoterapia igłowa , laserowe usuwanie zmian naczyniowych , wypełnić niechciane zmarszczki lub poprawić wygląd skóry ale i również zrelaksować się podczas masażu czy zabiegu kosmetycznego i wiele wiele innych . Tu można poczuć luksus i walczyć z upływającym czasem oraz poprawić niedoskonałości natury. A to wszystko pod opieką doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego personelu dla którego wszystko co robią jest pasją.

Najnowszej generacji sprzęt, najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny i pełna synergia najnowszych osiągnięć kosmetologii i techniki.

Parking z wieloma miejscami postojowymi , rozwiązania architektoniczne dla osób niepełnosprawnych, zapewniają każdemu naszemu klientowi najwyższą jakość usług na miarę jego wymagań i oczekiwań.

Cosmedical jest także znany z użycia nowoczesnych technologii  oraz dermokosmetyków renomowanych firm  które wykorzystują lecznicze działanie a nie tylko powierzchowne.

Poza wykonywaniem samych usług  nasz instytut oferuję również dla naszych klientów sprzedaż detaliczną produktów do pielęgnacji domowej po to aby w 100% osiągnąć rezultaty pożądane i  cieszyć się naszą jakością również w domu. 

Serdecznie Zapraszamy
Cosmedical Team

 

 

Wydobędziemy piękno ukryte w Tobie